För att ge en bra upplevelse använder vi teknik som cookies för att lagra och/eller komma åt enhetsinformation. När du samtycker till dessa tekniker kan vi behandla data som surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Om du inte samtycker eller om du återkallar ditt samtycke kan detta påverka vissa funktioner negativt.
Den tekniska lagringen eller åtkomsten är absolut nödvändig för det legitima syftet att möjliggöra användningen av en specifik tjänst som uttryckligen begärts av abonnenten eller användaren, eller för det enda syftet att utföra överföring av en kommunikation över ett elektroniskt kommunikationsnät.
Den tekniska lagringen eller åtkomsten är nödvändig för det legitima syftet att lagra inställningar som inte efterfrågas av abonnenten eller användaren.
Den tekniska lagringen eller åtkomsten som används uteslutande för statistiska ändamål.
Den tekniska lagringen eller åtkomsten som används uteslutande för anonyma statistiska ändamål. Utan en stämningsansökan, frivillig efterlevnad från din Internetleverantörs sida, eller ytterligare register från en tredje part, kan information som lagras eller hämtas endast för detta ändamål vanligtvis inte användas för att identifiera dig.
Den tekniska lagringen eller åtkomsten krävs för att skapa användarprofiler för att skicka reklam, eller för att spåra användaren på en webbplats eller över flera webbplatser för liknande marknadsföringsändamål.
Detta inlägg har 2 kommentarer
Många fina bilder, framför allt på Nova. Ser att du är med i 365 foton. Hade den tanken för några år sen men jag har snarare bloggat mer o mer sällan. Memn älskar att tänka ut olika motiv/bilder till olika teman så kanske nån gång i framtiden.
Hoppas allt är bra! Kram
PS. När jag hade skrivit kommentaren och sen tryckte på integritetspolicy, var min kommentar borta när jag gick tillbaka och skulle skicka iväg. Kanske går att ändra så att policyn kommer upp i ett nytt fönster.
Tack! Det kan bli lite mycket med 365 Foton men det är rätt skojigt också. Jag ska kolla om jag kan ändra policylänken, tack för den feedbacken!